O nas

Firma INEON to niezależny sprzedawca gazu z wieloletnim doświadczeniem rynkowym. Działamy zarówno na terenie Polski, jak i w Niemczech.

Kim jesteśmy?

Nasza firma jako niezależny sprzedawca gazu ziemnego na rynku polskim i niemieckim oferuje klientom indywidualnym i firmowym dostawy tego surowca i wsparcie przy zmianie sprzedawcy gazu. Proponujemy produkty i usługi związane ze sprzedażą i realizowaniem dostaw gazu ziemnego oraz obrotem hurtowym.

Gwarantujemy każdemu klientowi wysoki poziom usług, profesjonalne podejście oraz dopasowanie ofert do potrzeb i wymagań. Importujemy gaz bezpośrednio od sprawdzonych, renomowanych europejskich producentów, dlatego możemy go zaproponować docelowym odbiorcom jako produkt wysokiej jakości, w konkurencyjnej cenie, która wydatnie przyczyni się do Twoich oszczędności.

Dla kogo?

Ofertę kierujemy do klientów:

  • indywidualnych,
  • małych i średnich firm,
  • odbiorców hurtowych.

Wszelkie warunki umowy dostosowujemy do wymagań i oczekiwań swoich klientów. Dbamy o to, aby zmiana dostawcy gazu odbyła się całkowicie bezproblemowo, dlatego na Twoje życzenie, dzięki odpowiednim pełnomocnictwom, możemy załatwić za Ciebie wszelkie formalności związane z wypowiedzeniem dotychczas obowiązującej umowy. Nie musisz odwiedzać żadnych firm, składać oficjalnych pism i poświęcać swój cenny czas na stanie w kolejkach. W INEON wszystkie kwestie formalne można załatwić przez telefon lub w trybie online.

Doświadczona kadra pracowników

Pracownicy firmy INEON posiadają odpowiednie doświadczenie, zgromadzone dzięki wieloletniemu działaniu na rynku petrochemicznym i energetycznym w Zachodniej Europie. Naszym atutem jest dywersyfikacja kierunków dostaw, co zwiększa bezpieczeństwo dla klientów i dla naszej działalności, a także wiąże się z możliwością wynegocjowania najbardziej atrakcyjnych cen.

Gwarancja ceny i wygody

Uwolnienie rynku gazu w Polsce miało miejsce stosunkowo niedawno i wielu klientów, zarówno prywatnych, jak i firmowych, nadal obawia się konsekwencji, jakie według nich mogą być związane ze zmianą sprzedawcy. Wyjaśniamy dla Was wszelkie wątpliwości, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami. Dla każdego klienta gwarantujemy:

  • konkurencyjne ceny,
  • bezpieczeństwo i pewność dostaw,
  • zadowolenie klienta,
  • stałą cenę w trakcie umowy.Gwarantujemy...

Zdajemy sobie sprawę, iż uwolnienie rynku energetycznego nastąpiło dopiero niedawno i że dla wielu osób zmiana sprzedawcy gazu wiąże się z wieloma wątpliwościami. Zachęcamy zatem do kontaktu i zadawania pytań, a tymczasem już na starcie gwarantujemy...


Konkurencyjne ceny

Doświadczenie na europejskim rynku

Bezpieczeństwo dostaw

Zadowolenie klientów

Copyright (c) 2018 INEON. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie IDEOGRAF - jedyna taka agencja reklamowa.