Tani gaz ziemny dla Twojego domu

Chcesz oszczędzać na dostawach gazu do domu? To bardzo proste! Pozwól sobie na więcej i wybierz taryfę odpowiednią dla Twojego domu i Twoich potrzeb. 


Taryfa dla Ciebie

Na podstawie naszego kalkulatora możesz sprawdzić w krótkim czasie, jaka cena gazu ziemnego obowiązuje w aktualnej ofercie INEON. Pomoże to dobrać taryfę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania i nie zrujnuje domowego budżetu.
Korzystanie z kalkulatora jest banalnie proste, wystarczy, że wpiszesz:

  • kod pocztowy,
  • roczne zużycie lub miesięczną kwotę rachunku za gaz.

Przekonaj się, jak dużo możesz zaoszczędzić dzięki zmianie dostawcy gazu, w porównaniu do wydatków związanych ze współpracą z Twoim dotychczasowym sprzedawcą.

Gwarancja ceny i jakości

Uwolnienie rynku gazu w Polsce było impulsem do aktywowania konkurencji w branży dostawców gazu ziemnego i płynnego. Nastąpiło to stosunkowo niedawno, dlatego konsumenci wciąż mogą mieć wiele wątpliwości, co do realnych możliwości takiej zmiany. Tymczasem nawiązując relację ze sprawdzonym dostawcą gazu, można uzyskać niebagatelne oszczędności na comiesięcznych rachunkach.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z nami!

Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania w sposób kompleksowy, aby zmiana dostawcy gazu stała się dla Was tak samo łatwa, jak zmiana operatora sieci komórkowej.

Już na starcie możemy Wam zapewnić:

  • konkurencyjne ceny,
  • doświadczenie wyniesione z funkcjonowania na rynku europejskim,
  • bezpieczeństwo i wysoką jakość dostaw,
  • pełne zadowolenie klientów ze współpracy z nami.

Ważne!
Masz pełne prawo do swobodnego wyboru sprzedawcy gazu. Już dziś zadecyduj, od kogo i za ile będziesz kupować gaz w przyszłości!Gwarantujemy...

Zdajemy sobie sprawę, iż uwolnienie rynku energetycznego nastąpiło dopiero niedawno i że dla wielu osób zmiana sprzedawcy gazu wiąże się z wieloma wątpliwościami. Zachęcamy zatem do kontaktu i zadawania pytań, a tymczasem już na starcie gwarantujemy...


Konkurencyjne ceny

Doświadczenie na europejskim rynku

Bezpieczeństwo dostaw

Zadowolenie klientów

Copyright (c) 2018 INEON. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie IDEOGRAF - jedyna taka agencja reklamowa.