Blog

Na firmowym blogu dzielimy sie z tobą naszymi poradami i spostrzeżeniami. Tutaj jeszcze dokładniej poznasz naszą ofertę.

Gaz grzewczy – wielkopolskie

23 grudnia 2017

Większą część zachodniej Polski zajmuje województwo wielkopolskie, z siedzibą władz województwa w stolicy – Poznaniu. To tu panuje najniższy poziom bezrobocia rejestrowanego w Polsce – poniżej 2 proc. Ludziom żyje się dobrze, mają zapewnioną stabilną pracę, z godnym wynagrodzeniem. Poznaniacy, jak i mieszkańcy całego województwa wielkopolskiego znani są ze swojego zamiłowania do oszczędzania. Dlatego oferujemy im możliwość wypracowania niebagatelnych oszczędności na dostawach gazu. Jako tani dostawca gazu nasza firma Ineon może zaproponować klientom z Wielkopolski, między innymi z Poznania, tani gaz grzewczy. Wystarczy tylko zdecydować o zmianie sprzedawcy gazu, co wbrew pozorom jest bardzo łatwym zadaniem.  Jak to zrobić?

Jedno z największych województw

Pod względem powierzchni województwo wielkopolskie jest drugie w kraju. Jego powierzchnia porównywalna jest ze średniej wielkości krajami Europy, m.in. Belgią.  Natomiast biorąc pod uwagę liczbę ludności, będzie zajmowało ono trzecią lokatę w rankingu polskich województw. Stolicą Wielkopolski niezmiennie pozostaje Poznań. W samym mieście i w całej aglomeracji zamieszkuje 850 tys. mieszkańców, z czego aż 570 tys. w samym Poznaniu. Miasto jest ważnym ośrodkiem usługowym, przemysłowym, naukowym i kulturalnym. Warto podkreślić, że to właśnie tu odbywają się Międzynarodowe Targi Poznańskie. Oprócz Poznania w województwie wielkopolskim znajdują się i inne, duże miasta, takie jak Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno i Leszno.

Znakomite usytuowanie województwa wielkopolskiego na skrzyżowaniu dużych, kluczowych szlaków komunikacyjnych i handlowych powoduje, że rozwija się tu biznes w wymiarze zarówno krajowym, jak i międzynarodowym. Dość mocno osadzone w Wielkopolsce jest rolnictwo i ogrodnictwo.

Pod względem historycznym i kulturowym Wielkopolska jest mocno zróżnicowana i stanowi kolebkę państwowości Polski. Znajdują się tu bezcenne zabytki architektury, począwszy od czasów panowania dynastii Piastów. Najciekawsze z nich znajdują się w Poznaniu, Kaliszu i Gnieźnie. W Kole, w Szamotułach i Kórniku znajdują się z kolei piękne zamki. W Śmiłowie, Pawłowicach i Rogalinie mieszczą się dawne pałace.

Tani gaz grzewczy w Wielkopolsce

W Wielkopolsce nie brakuje domów i mieszkań oraz przedsiębiorstw, które na co dzień korzystają do ogrzewania z gazu ziemnego lub gazu propan – płynnego gazu, który pozwala na uniezależnienie się od sieci z gazem ziemnym i zapewnienie sobie tym samym niezależnego źródła energii cieplnej. Nasza firma Ineon podpowiada, jak zmiana dostawcy gazu może wpłynąć na nasze finanse. Niższa cena za gaz grzewczy, stałość dostaw i możliwość indywidualnego zaprojektowania sieci z gazem płynnym sprawiają, że jest to atrakcyjna, godna do rozważenia oferta. Dzięki udzielonemu pełnomocnictwu dla naszej firmy możecie Państwo zapewnić sobie w całej Wielkopolsce łatwą zmianę dostawcy gazu oraz niższą cenę za gaz.


Copyright (c) 2018 INEON. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie IDEOGRAF - jedyna taka agencja reklamowa.