Blog

Na firmowym blogu dzielimy sie z tobą naszymi poradami i spostrzeżeniami. Tutaj jeszcze dokładniej poznasz naszą ofertę.

Gaz grzewczy – łódzkie

21 grudnia 2017

Zmiana dostawcy gazu może przynieść odbiorcom niebagatelne oszczędności. Obecnie dokonanie takiej operacji jest znacznie prostsze niż jeszcze kilka lat temu. Zarówno firmy, jak i osoby prywatne mogą pokusić się o to, aby uzyskać niższą cenę za gaz. Podpowiemy Państwu, jak tego dokonać.  Ineon jest dostawcą gazu ziemnego i gazu propan. Prowadzimy hurtowe dostawy gazu do przedsiębiorców, zakładów pracy, instytucji, szkół i innych placówek, a także oferujemy tani gaz dla domów prywatnych. Prowadzimy działalność między innymi w województwie łódzkim.

W centrum Polski

Na skrzyżowaniu najważniejszych dróg, kolei i szlaków handlowych znajduje się województw łódzkie. Zajmuje około 18 tys. km2 powierzchni, co stanowi 5,8 proc. powierzchni całego kraju. Graniczy z sześcioma innymi województwami, w tym z województwem mazowieckim, świętokrzyskim, śląskim, opolskim, wielkopolskim i kujawsko-pomorskim. W województwie tym mieszka ponad 2,5 mln mieszkańców – większość, bo 1,6 mln w miastach, a pozostali na terenach wiejskich. Stolicą województwa łódzkiego jest Łódź – miasto znane przede wszystkim z filmu i przemysłu włókienniczego, a obecnie także z ważnych wydarzeń modowych.

Pozostałe większe miasta województwa łódzkiego to Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Radomsko, Wieluń, Pajęczno, Wieruszów, Zduńska Wola, Sieradz, Łaski, Bełchatów, Opoczno, Brzeziny, Skierniewice, Rawa, Zgierz, Łęczyca, Kutno, Łowicz i Pabianice. Do wielu z tych miast Ineon dostarcza gaz grzewczy – gaz ziemny do odbiorców w obrębie sieci gazowej, a także gaz propan płynny – wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości uzyskania dostępu do sieci z gazem ziemnym.

Jak dokonać zmiany dostawcy gazu?

Wielu odbiorców gazu ziemnego i płynnego kontynuuje umowy z dotychczasowymi dostarczycielami, ponieważ nie wie, jak dokonać ich zmiany. Nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy porównać ceny gazu i wybrać takiego dostawcę, który zapewni najtańszy gaz. Ineon ma konkurencyjne ceny i ułatwia zmianę dostawcy gazu. Jak obniżyć koszty gazu? Wystarczy nawiązać kontakt z nami i zawrzeć nową umowę o dostawę gazu. Można to zrobić nawet przez internet. Później Ineon sam nawiąże kontakt z odbiorcą prywatnym czy firmowym.

Po podpisaniu stosownej umowy i udzieleniu nam swojego pełnomocnictwa, załatwimy w Państwa imieniu wszystkie formalności dotyczące wypowiedzenia umowy u obecnego sprzedawcy gazu. Dopełnimy je, a klient nie musi już robić absolutnie nic, aby otrzymywać tańszy gaz.


Copyright (c) 2018 INEON. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie IDEOGRAF - jedyna taka agencja reklamowa.