Blog

Na firmowym blogu dzielimy sie z tobą naszymi poradami i spostrzeżeniami. Tutaj jeszcze dokładniej poznasz naszą ofertę.

Gaz grzewczy – dolnośląskie

27 grudnia 2017

Województwo dolnośląskie to jeden z najlepiej rozwiniętych pod względem przemysłowym, handlowym, usługowym i turystycznym regionów Polski. Wraz ze swoją stolicą, Wrocławiem, stanowi ważny ośrodek kultury, nauki i sztuki. Organizowane są tu liczne wystawy i targi – w skali międzynarodowej. Mieszkańcy województwa dolnośląskiego mogą korzystać z nowoczesnych technologii, w tym w zakresie ogrzewania domów i mieszkań oraz siedziby biur i przedsiębiorstw. Nasza firma Ineon podpowiada im, jak uzyskać najtańszy gaz do ogrzewania i jednocześnie przyczyniać się do oczyszczenia środowiska naturalnego z wszechobecnego smogu.

Potencjał tkwiący w województwie dolnośląskim

Jednym z 16 polskich województw jest województwo dolnośląskie, obejmujące zachodnią część historycznego Śląska, tj. większość Dolnego Śląska, ziemię kłodzką, wschodnie Łużyce Górne oraz skrawek historycznej Saksonii. Stolicą województwa dolnośląskiego jest Wrocław – miasto nowoczesne, wybrane jako Europejska Stolica Kultury, ośrodek nauki, kultury i sztuki. Świetnie rozwija się tu branża przemysłu, produkcji, a przede wszystkim nowoczesnych usług świadczonych dla klientów w skali międzynarodowej.

Sektor usług w województwie dolnośląskim również jest bardzo istotny dla rozwoju tego regionu. Występuje tu dynamiczny i systematyczny wzrost zatrudnienia. Wrocław zaś jest trzecim miastem w Polsce, tuż po Warszawie i Krakowie, gdzie wzrasta sektor usług dla biznesu. Powstają centra usług wspólnych i centra badań i rozwoju. Można wśród nich wyróżnić ośrodki należące do takich globalnych marek jak Capgemini, IBM, HP, Nokia Siemens czy Credit Suisse.

Handel w województwie dolnośląskim pełni funkcję uzupełniającą dla istotnych dla rozwoju gospodarki regionu, opartą na przemyśle i usługach. Prężnie rozwijają się w tym regionie małe i średnie przedsiębiorstwa – jest ich prawie 360 tys. w całym województwie.

Rola gazu grzewczego w dolnośląskim

Do całego województwa dolnośląskiego jesteśmy w stanie zorganizować hurtowe dostawy gazugazu ziemnego i gazu propan płynnego, który pozwala na uniezależnienie się od sieci z gazem ziemnym. Nawet wówczas, gdy mieszkańcy województwa dolnośląskiego czy samego Wrocławia nie mają dostępu do gazu grzewczego ziemnego, możemy im zaproponować kompleksowe zaprojektowanie instalacji z gazem płynnym, jej wykonanie i dostawy taniego gazu w przyszłości.


Copyright (c) 2018 INEON. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie IDEOGRAF - jedyna taka agencja reklamowa.